Moje objednávka
0 ks  0

Váš košík je prázdný.

Pizza měsíceOn-line objednávkaKam rozvážíme
558 668 558
Zavřeno, otevíráme: St 16:00

Obchodní společnost

PIZZA TO DELIVERY EXPRES s.r.o.
se sídlem Třešňová 31, 74723 Bolatice
identifikační číslo: 7973381
zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě oddíl C, vložka 77901
pro prodej zboží prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese www.pizzatu.cz a prostřednictvím telefonické objednávky na telefonním čísle +420 558 668 558

Obchodní podmínky

Obecné informace:

Kupující – fyzická nebo právnická osoba, která si objednala zboží (potraviny a nápoje a jeho dovoz přes internetový obchod www.pizzatu.cz prostřednictvím elektronického formuláře.

Spotřebitel – kupující fyzická osoba, která mimo rámec své podnikatelské činnosti nebo mimo rámec samostatného výkonu povolání uzavírá smlouvu s PIZZA TO DELIVERY EXPRES s.r.o nebo s ní jinak jedná.

Předmět činnosti:

Předmětem činnosti je výroba a následný rozvoz pizzy a dalších pokrmů a potravinářského zboží do blízkého okolí dané provozovny. PIZZA TU provozuje PIZZA TO DELIVERY EXPRES s.r.o., Opavská 15 Zábřeh - část obce Dolní Benešov 747 22.

Otevírací doba a rozvoz:

Provozovna PIZZA TU má pevně stanovenou otevírací dobu, která může být změněna. Telefonické a on-line objednávky se přijímají v otevírací době, a to do uvedené provozní doby. PIZZA TU si vyhrazuje právo stanovit minimální výši objednávky ve výši 158,- Kč a právo nerozvážet do některých oblastí nad uvedenou oblast rozvozu. Osobní odběr na provozovně není omezen minimální výší objednávky.

Platební podmínky:

Způsoby platby: platba platební kartou při předání, platba hotově při předání, platba stravenkami Sodexo při předání, bezhotovostně platební kartou při objednávání (prostřednictvím zabezpečené internetové platební brány ComGate Payments, as). Náklady na způsob platby jsou zahrnuty v ceně dopravy. Veškeré platby probíhají v české měně, není-li výslovně dohodnuto jinak.

PIZZA TO DELIVERY EXPRES s.r.o. si vyhrazuje právo do zbylé hodnoty stravenek peníze nevracet.

V případě platby bezhotovostní platbou má po odeslání objednávky Kupující možnost využít službu ePlatba, která ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky. Kupující prostřednictvím internet bankingu odešle Platbu. PIZZA TO DELIVERY EXPRES s.r.o. expeduje zboží ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti ComGate Payments,a.s.

Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

Doručení objednávek:

PIZZA TU se snaží doručit objednané produkty a zboží v co nejkratší době. Doba dodání je od 30 minut do 90 minut. V případě, že nastanou situace, které přímo ovlivní zpoždění dodávky (dopravní komplikace, nehoda, zhoršené povětrnostní vlivy atd.), může dojít k opoždění objednávky. V tomto případě podá pracovník příjmu objednávek informace o čase dodání. Za zpoždění, či nedodání zaviněné třetí osobou (krádež, výpadek energií, přerušení dodávky vody atd.), nemůže PIZZA TO DELIVERY EXPRES s.r.o. nést odpovědnost, a proto toto není důvodem oprávněné reklamace. Veškeré provedené objednávky jsou závazné a kupující je povinen za objednané zboží zaplatit celkovou cenu.

Reklamace:

PIZZA TO DELIVERY EXPRES s.r.o. doporučuje na místě zkontrolovat, jestli doručené zboží souhlasí s objednávkou. Pokud je cokoliv v nepořádku, je zapotřebí neprodleně zavolat na pobočku, PIZZA TU kde byla objednávka uskutečněna. Pokud nebyly dodrženy obchodní podmínky naší firmy, či kvalita jídla, bude nabídnuta výměna za nový produkt, nebo patřičná sleva z příští objednávky či jiná alternativa. Nová objednávka bude dodána v co nejkratším termínu. Produkt lze reklamovat pouze v den, kdy byl zakoupen. Reklamace prosím řešte ihned telefonicky daném telefonním čísle provozovny.

Přejeme Vám dobrou chuť, s úctou

Provozní doba:
Po - Út: Zavřeno
St: 16:00 - 20:00
Čt: 16:00 - 21:00
Pá - So: 11:00 - 22:00
Ne: 14:00 - 20:00